Remis w Golinie. Dwie bramki Norberta Piskorskiego !

W sobotę, 22sierpnia rozpoczęła się druga kolejka klasy okręgowej konińskiego OZPNu. Nasz zespół tym razem podejmował na wyjeździe piętnasty zespół poprzedniego sezonu- Polonią Golina.

Mecz mógł się rozpocząć bardzo dobrze dla gospodarzy. Strzałem z rzutu wolnego Mateusz Zaborski uderzył w słupek.
Już chwilę później, w 9. minucie Norbert Piskorski po ładnym podaniu pokonał bramkarza gości.
Gospodarze zremisowali po dograniu po ziemi z prawej strony. Roberta Sulińskiego z bliskiej odległości pokonał Marcin Balalja.
Błękitni jeszcze zremisowali przed przerwą. Po wrzutce z rzutu rożnego strzałem głową Norbert Piskorski strzelił swoją drugą bramke w meczu.
Do przerwy zachował się wynik 2:1 dla gości.

Druga połowa to dość wyrównana gra obu zespołów. Jednak to gospodarzą udało się po raz drugi pokonać naszego bramka. Po dośrodkowaniu z lewej strony Marcin Balalja znów nie dał szans Robertowi Sulińskiemu.
Błękitni w końcówce meczu za sprawą Filipa Szymańskiego mogli strzelić trzecią bramkę bramkarzowi gości. Jednak strzał był minimalnie nie celny.

Błękitni z czterema punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce na podium, jednak już dziś będą rozgrywane pozostałe mecze.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w środę podejmując na własnym stadionie o godzinie 17:30 Polanin Strzałkowo.